інститут культурології

національної академії мистецтв україни

Interdisciplinary Cultural and Humanities Review

Interdisciplinary Cultural and Humanities Review — це рецензований журнал із відкритим доступом, який публікує оригінальні дослідження та рецензії авторів із різних країн й широкого кола тем, у тому числі міждисциплінарних. Метою журналу є висвітлення результатів наукових досліджень, різних поглядів на глобальні та актуальні наукові проблеми та аналіз перспектив на майбутнє. Детальніше про це в розділі Aims and Scope.

Засновники: Інститут культурології Національної академії мистецтв України та ТОВ “Наукові журнали”.

Науковий журнал Interdisciplinary Cultural and Humanities Review зареєстровано в Міністерстві юстиції України (Свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: серія КВ № 25120-15060Р від 04.06.2022 р).

Рік заснування: 2022 рік.

Періодичність: 4 рази на рік.

Мова видання: англійська.

Головний редактор: Ганна Чміль.

Заступник головного редактора: Олена Берегова.

До редакційної колегії наукового журналу входять відомі українські вчені. Інформація про повний склад доступна в розділі Editorial Board.

Усі матеріали поширюються згідно з умовами міжнародної публічної ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International Public License, яка дозволяє іншим поширювати статті з зазначенням авторства роботи та першої публікації в цьому журналі.