інститут культурології

національної академії мистецтв україни

Всеукраїнська наукова конференція «Дизайн і мистецтво України у часи національного спротиву»
Лютий 15, 2023

Національна академія мистецтв України

запрошує до участі у Всеукраїнській науковій конференції «Дизайн і мистецтво України у часи національного спротиву», приуроченій до річниці протистояння України російському вторгненню. Конференція відбудеться в межах мистецько-наукової акції «Мистецтво молодих – 2023» за ініціативи Президії Національної академії мистецтв України, відділень образотворчого мистецтва, синтезу пластичних мистецтв і відділення теорії та історії мистецтв НАМ України, а також Університету економіки і права «КРОК».

Пленарне засідання круглого столу відбудеться 15 березня 2023 року об 11.00 у приміщенні читальної зали. Університету «КРОК»:м. Київ, вул. Табірна, 30-32. Початок реєстрації – о 10.30.

Проведення конференції планується в змішаному режимі (очна форма, а також онлайн (платформа Zoom)). Є можливість показу зображень на екрані.

Програма конференції, інформація щодо підключення, а також публікація тез за результатами роботи конференції на будуть розміщені на офіційному сайті НАМ України, а також офіційному сайті Університету «КРОК».

Заявки на участь у конференції та тези доповідей просимо надіслати до 10 березня 2023 року в електронному вигляді на e-mail: namukonf@ukr.net (у назві теми вказати «конференція_спротив»).

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтеся до координаторів конференції:
ученого секретаря відділення образотворчого мистецтва НАМ України кандидата технічних наук Бердинських Святослава Олександровича, тел. 067-265-82-31, (044) 486-38-01 (сл.); 
ученого секретаря відділення синтезу пластичних мистецтв НАМ України доктора архітектури, доцента Марковського Андрія Ігоровича, тел. 097-337-97-66, (044) 486-38-01 (сл.).
Робоча мови круглого столу – українська.

Детальніше