інститут культурології

національної академії мистецтв україни

Програма вебінарів, які організовує компанія Elsevier (травень-червень 2021 року)
Травень 03, 2021

Профілі автора та установи у Scopus

УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ

Опис: Вебінар буде присвячений питанням пошуку профілів авторів та установ у базі даних Scopus. Як правильно шукати профілі автора чи установи? Яку інформацію вони містять? Як їх можна відкоригувати? Навіщо і як саме вчені мають дбати про власні профілі та постійно їх оновлювати?

6 травня 2021 р., початок – о 10:00 год. (за київським часом): РЕЄСТРАЦІЯ

 

Чому видимість має значення?

АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Опис: У наш час як автори-вчені, так і керівники наукових установ та університетів шукають оптимальний шлях для поліпшення «видимості» досліджень. Під час вебінару ми піднімемо цю непросту проблему. Ви детальніше дізнаєтесь про шлях нової публікації у Scopus; що впливає на профіль автора та установи; які існують варіанти внесення виправлень та змін; як контролювати свій профіль?

13 травня 2021 р., початок – о 12:00 год. (за київським часом): РЕЄСТРАЦІЯ

 

Пошук інформації у Scopus

УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ

Опис: Як отримувати релевантну інформацію у базі даних Scopus? Простий та розширений пошук документів. Робота з отриманими результатами, їх аналіз, експорт, збереження та створення повідомлень. Як шукати журнали, які індексуються в Scopus, для читання та публікації власних статей, оцінювати та порівнювати їх за бібліометричними параметрами?

20 травня 2021 р., початок – о 10:00 год. (за київським часом): РЕЄСТРАЦІЯ

 

SciVal для дослідників – напрямок оцінювання, як шукати інформацію?

АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Опис: Оцінювання є справжнім викликом для університетів та дослідників. У цьому процесі варто використовувати всі доступні варіанти. Ми хотіли б

поділитися інформацією, яку може нам надати база даних Scopus, і які дані ми можемо знайти в інструменті SciVal.

Під час цього вебінару ви дізнаєтеся детальніше які дані доступні в Scopus та як ви можете їх отримати; як використовувати SciVal у різних процесах оцінювання та обробки даних; про зведені дані та періодичні звіти; про роботу з класифікаціями та рейтингами.

20 травня 2021 р., початок – о 12:00 год. (за київським часом): РЕЄСТРАЦІЯ

 

Відкриті наукові інструменти для виявлення, просування та обміну дослідженнями

АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Опис: На цьому вебінарі ми представимо інструменти, які дозволять дослідникам знаходити дані, ділитися науковими ідеями та покращувати результати своїх досліджень. Йтиметься про відкриті масиви даних, що підтримують співпрацю в наукових дослідженнях з різних дисциплін, використання відкритого доступу до результатів досліджень; варіанти відкритого доступу для спільного використання досліджень на початковому етапі та препринтів тощо.

25 травня 2021 р., початок – о 13:00 год. (за київським часом): РЕЄСТРАЦІЯ

 

10 способів заощадити час та зусилля із Scopus

АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Опис: Як можна підвищити ефективність пошуку в Scopus? У базі даних Scopus є понад 70 мільйонів записів. Ефективний пошук є ключем до створення всебічних оглядів літератури. Під час вебінару ми представимо функції, що полегшують використання Scopus для вчених.

10 червня 2021 р., початок – о 12:00 год. (за київським часом): РЕЄСТРАЦІЯ