інститут культурології

національної академії мистецтв україни

Elsevier продовжує підтримувати українських науковців
Серпень 06, 2022

 

На початку повномасштабного російського вторгнення в Україну видавнича компанія Elsevier негайно вжила заходів для підтримки українських колег і їхніх родин. Elsevier та її дочірні компанії разом пожертвували $ 1 млн на допомогу організаціям, що працюють в Україні та сусідніх із нею країнах, аби підтримати зусилля з надання негайного захисту і медичних та екстрених товарів. Дослідникам і студентам в Україні та переселенцям з України було надано безкоштовний доступ до зібрання наукових публікацій ScienceDirect, а клініцистам – забезпечено безкоштовний доступ до інструментів на кшталт ClinicalKey (пошуковик для підтримки клінічних рішень), аби вони продовжували свою життєво важливу роботу. Elsevier також відмовляється від плати за опублікування українськими авторами статей (APCs) у журналах із відкритим доступом (gold open access journals) (по допомогу або підтримку звертайтеся за адресою: agreementactivation@elsevier.com).

Відтоді компанія працювала зі своїми колегами з академічної науки й іншими, щоби визначити, які продукти найкраще допоможуть задовольнити їхні потреби.

Аби й надалі полегшувати роботу дослідників у складних умовах, Elsevier створила ресурсний центр, в якому українські дослідники можуть зареєструватися для отримання доступу до додаткових дослідницьких інструментів компанії: наукометричної бази Scopus, підготовленої експертами бази даних анотацій і цитувань, модуля пошуку та співпраці Researcher Discovery, мережі для модулів безкоштовного електронного навчання від світових експертів Researcher Academy, а також ScienceDirect і програмного забезпечення Mendeley.
Якщо ви отримали цю інформацію від національних академій наук Польщі й України – зареєструйтеся, будь ласка, на сторінці. Ідентифікатор і пароль надійдуть на вашу електронну адресу.

Джерело: НАН України.