інститут культурології

національної академії мистецтв україни

Безкоштовні вебінари українською від компанії Clarivate в листопаді
Жовтень 25, 2022

 

Компанія Clarivate запрошує до участі у вебінарах у листопаді. Як завжди вебінари українською, безкоштовні, на платформі Webex, з можливістю отримати сертифікат учасника, за умови прослуховування більше 90 % основного часу вебінару.

1 листопада 2022 року

Тема: «Пошук та аналіз патентної інформації».

Тези: Derwent Innovations Index (DII) – одна з 15-ти баз на платформі «Web of Science». DII – це колекція унікальної патентної інформації з понад 50-ти патентних органів із 1963 року, що міститься в Derwent World Patent Index. На вебінарі розглядатимуться контент, можливості, використання DII, доступні варіанти пошуку й аналізу патентів та їхніх родин і використання даних у науковій роботі. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Реєстрація: оберіть звучний час, перейдіть за посиланням, натисніть на слово «Register» і заповніть анкету:

10:15–11:15 https://bit.ly/3Sxf06Y
16:15–17:15https://bit.ly/3TJXjlr

8 листопада 2022 року

Тема: «Базові можливості роботи в Web of Science Core Collection».

Тези: Цей вебінар – для початківців, які лише починають роботу з ресурсами «Clarivate». Що індексується та як відбирається контент до «Web of Science Core Collection». На онлайн-демонстрації учасники засвоять роботу з оновленим інтерфейсом, налаштування персонального кабінету, базовий пошук, поля й оператори, символи скорочення та заміни. Визначатиметься алгоритм пошуку відповіді на запитання: Які документи є за вашою темою, які з них викликають більшу увагу інших науковців, де вони надруковані, якими ґрантами підтримані, хто є лідером цих досліджень, як із ними сконтактуватись, як отримати повний текст документу. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Реєстрація: оберіть звучний час, перейдіть за посиланням, натисніть на слово «Register» і заповніть анкету:

10:15–11:15https://bit.ly/3Dmmi9g
16:15–17:15https://bit.ly/3eX7lAP

 

Серія ««Clarivate» – науковцям»

10 листопада 2022 року

Тема: «Відкритий доступ та відкрита наука».

Тези: На 24–30 жовтня 2022 року заплановано черговий Міжнародний тиждень відкритого доступу. Цьогорічна тема – «Відкритість для кліматичної справедливості». Протягом вебінару учасники дізнаються про історію та виклики відкритого доступу, про те, як він позначається і впливатиме на будні науковців. Буде проаналізовано впливовість відкритих і традиційних публікацій за допомогою «Web of Science» та «InCites». Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Реєстрація: оберіть звучний час, перейдіть за посиланням, натисніть на слово «Register» і заповніть анкету:

10:15–11:15https://bit.ly/3TlBfh0
16:15–17:15https://bit.ly/3t5Laxi

17 листопада 2022 року

Тема: «Додаткові можливості «Web of Science Core Collection»».

Тези: Вебінар присвячуватиметься розширеному пошукові (Advanced search) і пошукові у пристатейній бібліографії (Cited References). Як побудувати запит, на що звернути увагу, які можливості дає комбінація пошуків. Скільки робіт у певному виданні або за певною темою і за певні роки надрукували науковець чи установа. Як перевірити, скільки робіт певного журналу проіндексовані. Як і ким цитуються документи науковця або видання, що не проіндексовані у «Web of Science Core Collection». Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Реєстрація: оберіть звучний час, перейдіть за посиланням, натисніть на слово «Register» і заповніть анкету:

10:15–11:15https://bit.ly/3CVQir5
16:15–17:15https://bit.ly/3TC4Eni

22 листопада 2022 року

Тема: «Підбір журналу для публікації».

Тези: Мета публікації. Види журналів. Критерії якості. Бізнес-модель, або чи можна надрукуватися безкоштовно. Оформлення статті. На що звертають увагу рецензенти. Строки публікації. Пошук і аналіз видань за допомогою «Web of Science», «Journal Citation Reports», «Master Journal List», «Manuc_ript Matcher». Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Реєстрація: оберіть звучний час, перейдіть за посиланням, натисніть на слово «Register» і заповніть анкету:

10:15–11:15https://bit.ly/3CYRaee
16:15–17:15https://bit.ly/3DkUVMF

 

Серія «Research Smarter»

29 листопада 2022 року

Тема: «Дані та метрики «Web of Science» із різними API від «Clarivate»».

Тези: API «Web of Science» безперешкодно інтегрують найкращі світові дані про публікації та цитування, надаючи гнучкість і контроль над високоякісними й нормалізованими бібліометричними показниками. API «Web of Science» від «Clarivate» розширюють можливості систем установи, дослідницьких порталів, а також можливості аналізу й оцінки. Ця сесія має на меті надати вступ до API «Web of Science», «InCites» і «JCR», а також запропонувати практичні методи для початку роботи. Приєднуйтеся до експертів, аби дізнатися більше про варіанти використання API (на основі інтеграції даних і на основі проєктів) і про те, як отримати доступ до API.

Реєстрація: перейдіть за посиланням, натисніть на слово «Register» і заповніть анкету:

10:15–11:15https://bit.ly/3zqMXPV

*     *     *

Крім того, щочетверга о 12:15–12:35 продовжиться сесія «Запитай про «Web of Science»», протягом якої надаються відповіді на всі запитання учасників (запитання можна залишити заздалегідь).

Посилання та параметри підключення:

https://us02web.zoom.us/j/89668370802?pwd=cHVpVDBqOWFZRmhlQjdXOGt5Q25idz09

Meeting ID: 896 6837 0802
Passcode: 829583

Джерело: Clarivate українською