інститут культурології

національної академії мистецтв україни

Міжнародна науково-практична конференція «Освіта у сфері нематеріальної культурної спадщини: дослідження, охорона».
Листопад 28, 2019

 

28 листопада 2019 року Національною академією мистецтв України спільно з Регіональним центром з охорони нематеріальної культурної спадщини в країнах Південно-Східної Європи під егідою ЮНЕСКО (Софія, Болгарія) та Центром розвитку «Демократія через культуру» проведено Міжнародну науково-практичну конференцію «Освіта у сфері нематеріальної культурної спадщини: дослідження, охорона».

Темою конференції є розкриття ролі та значення формальної і неформальної освіти в охороні нематеріальної культурної спадщини, її місця та можливостей у загальноосвітньому процесі, презентація прикладів успішного міжнародного досвіду.

 

 

У роботі конференції взяли участь експерти, фасилітатори глобальної мережі ЮНЕСКО з питань НКС із Північної Македонії (В. Стойкова-Серафімовська), Білорусі (А. Сташкевич), України (О. Буценко), науковці Інституту культурології НАМ України та інших наукових установ, представники вищих навчальних закладів, шкіл і центрів творчості дітей і молоді України, майстри та носії нематеріальної культурної спадщини.

 

 

Звіт про конференцію.

Conference Program (ukr.). pdf.

Фото: Марина Міщенко.