інститут культурології

національної академії мистецтв україни

Вебінари Web of Science українською
Травень 03, 2021

У травні вашій увазі пропонуєтья п’ять тем, ознайомитися з якими можна на вебінарах, що традиційно заплановані у двох повторах о 10:15–11:15 та о 16:15–17:15 і пройдуть у Webex. Та щодня о 13:13–14:14 трансляція у youtube https://www.youtube.com/channel/UCSMJ679M7c78lYA5eu41jYg На каналі можна налаштувати нагадування про початок трансляції. Щоб отримати матеріали або поставити запитання заповніть онлайн анкету https://forms.gle/t5SozMpqchoesNeZ9

Щоб взяти участь у вебинарі на платформі Webex необхідна попередня реєстрація на кожний обраний вебінар окремо. Оберіть зручний час, перейдіть за відповідним посиланням, натисніть слово Register, заповніть анкету. Ваші запитання залишені при реєстрації не залишаться без відповіді під час заходу.
За добу та за годину до вебінару надійдуть листи нагадування з гіперпосиланням для підключення.
Розпочніть підключення не раніше ніж за 5–10 хвилин до початку відповідного вебінару. За умови прослуховування більше 90 % основного часу (лише для вебінарів у Webex), протягом трьох робочих днів по закінченню надсилається вебінару електронний сертифікат учасника.
Всі заходи безкоштовні, українською, на платформі WEBEX, тривалість одна година. Зверніть увагу, що WEBEX не підтримує операційну систему ХР та чутливий до версій браузерів. Проконсультуйтеся з системним адміністратором вашої установи про можливість підключення до початку занять.

11 травня
Тема: Нові можливості нового інтерфейсу Web of Science Core Collection
Тези: На онлайн демонстрації знайдемо документи за певною темою, використаємо символи скорочення та заміни і оператори пошуку, відредагуємо запит, проаналізуємо отримані джерела: де надруковано, які установи більш впливові, збережемо результати в тому числі обирані для публікацій видання, збережемо історію пошуку та налаштуємо повідомлення про появу нових документів за темою або цитувань робіт. Формування списку відмічених публікацій. Відповіді на ваші запитання.
Реєстрація:
10:15   https://bit.ly/2S5f0Bv
16:15   https://bit.ly/3gGxsug

12 травня
Тема:Оцінка публікаційної активності організації за допомогою WoS та InCites
Тези: Коли, навіщо і кому необхідно оцінювати публікаційну діяльність організації? Як створити і експортувати в певному форматі список публікацій організації на певні роки. Які роботи (не) можуть потрапити в профіль організації? Як його створити і підтримувати в актуальному стані? Які показники можна подивитися? Як знайти найбільш оптимальні організації партнери для виконання проекту по своїй темі. Відповіді на ваші запитання.
Реєстрація:
10:15   https://bit.ly/3tSQOAc
16:15   https://bit.ly/3vyQmrx

13 травня
Тема: Пристатейна література: доступні скарби Web of Science
Тези: На платформі Web of Science проіндексовано понад 1,9 млрд посилань пристатейної літератури. Аналіз цих даних дозволяє подивитися: де, коли, ким цитувалися ваші роботи, що опубліковані у виданнях які проіндексовані або не проіндексовані у Web of Science. Дізнатися як певна робота вплинула на розвиток наукового напрямку. Переглянути як цитується ваше видання у журналах що індексуються у Web of Science Core Collection. На вебінарі попрацюємо зі звітами по цитуванню та пов’язаними записами, та налаштуємо повідомлення про цитування. Відповіді на ваші запитання.
Реєстрація:
10:15   https://bit.ly/2PuNLiU
16:15   https://bit.ly/3nvThwy

14 травня
Тема: Підбір видання для публікації
Тези: Вебінар у формі відповіді на часті запитання: Що дає науковцю публікація в міжнародному виданні? Як обрати видання для публікації? Скільки коштує? Де опублікуватися безкоштовно? В яких журналах більше статей за моєю темою за останні роки? Як зберегти перелік таких видань? Що таке високоцитована робота? Чи є обмеження за кількістю авторів, установ, посилань в переліку літератури? Як швидко статтю прорецензують і надрукують? Структура статті, правила оформлення. Як швидко і без помилок оформити публікацію за форматом видання Що можна/не можна робити зі статтею після публікації? Перевірка індексації видання у Web of Science Core Collection. Відповіді на ваші запитання.
Реєстрація:
10:15   https://bit.ly/3xrnRgX
16:15   https://bit.ly/2RWX9fS
* – в рамках щомісячних вебінарів кожного другого четверга серії «Clarivate науковцям» або місце зустрічі змінити неможна

Записи вибраних вебінарів на ютьюб каналі

Джерело: clarivate.com/ua